Polacy są przekonani, że samochody spod znaku Fiata są niebywale awaryjne. Włoskie auta są awaryjne Zapominamy jednak, że nasze doświadczenia ukształtowane są w dużej mierze przez produkty minionej epoki – produkowane na włoskiej licencji Fiaty 125p i 126p.

 

Niestety, w polskim wydaniu te auta nie były wzorcami jakości. Wręcz przeciwnie – w czasach wiecznych niedoborów, złe wykonanie samochodów było standardem. Włoskie auta są awaryjne Do tego doszły Fiaty z lat 90 – w tamtym czasie marka przechodziła dość znaczny kryzys jakościowy i modele z tego czasu nie były zbyt wysoko oceniane pod względem niezawodności. Pamiętajmy również, że Fiat nigdy nie odniósł sukcesu w tak uwielbianej przez polskich odbiorców klasie średniej.

 

Jeśli chodzi o Alfę Romeo – tutaj sprawa jest nieco bardziej złożona. Te auta wymagają po prostu nieco bardziej uważnej eksploatacji niż, dajmy na to, Volkswageny. Alfa Romeo to w założeniu samochód sportowy. Oznacza to, że będzie się zużywał znacznie szybciej i będzie nieco bardziej skomplikowany od zwykłych pojazdów. Włoskie auta są awaryjne Dodajmy do tego jeszcze dążność Polaków do oszczędności na każdym kroku i mamy pełen obraz awaryjności Alf-  te auta są za drogie w eksploatacji jak na swoją wartość!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...