To siła marketingu. Warto tankować benzynę wysokooktanową Reklamy nieustannie przekonują nas, że zastosowanie benzyny 98, , lub nawet 100 oktanowej nie tylko poprawi osiągi, ale również uchroni silnik przed zniszczeniem.

Wiele osób przekonane jest że po zatankowaniu drogiego paliwa ich samochód nagle stanie się szybszy lub przejedzie więcej kilometrów. W rzeczywistości jednak tankując tak zwane lepsze paliwo do auta ze standardowym układem zasilania nie odczujemy żadnej różnicy. Wielokrotnie przeprowadzano testy które wykazywały, że zastosowanie takiej benzyny daje wzrost w postaci dodatkowych 2-3 koni mechanicznych. Warto tankować benzynę wysokooktanową Szanse, że odczujemy tego skutki na zwykłej drodze są zerowe.

 

Jeśli chcemy naprawdę dobrze dla swojego auta, tankujmy tylko na stacjach które znamy jako godne polecenia. Nigdy też nie schodźmy poniżej minimalnej liczby oktanowej zalecanej przez producenta. Jeszcze jedno – w przypadku aut z bezpośrednim wtryskiem (na przykład TSI Volkswagena), zastosowanie wysokooktanowej benzyny to sposób na uniknięcie nagaru w silniku. Warto tankować benzynę wysokooktanową Dzieje się tak, ponieważ w autach z bezpośrednim wtryskiem w komorze spalania zbiera się naprawdę sporo brudu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...