Pamiętacie Scirocco sprzed trzech dekad? VW Scirocco Obecny model stanowi całkiem udane nawiązanie do sportowych tradycji marki ujawniających się w tworzeniu zwinnych hot-hatchy.
Choć trzeba przyznać, że tym razem nieco ugrzeczniono całą sylwetkę. O ile pierwsza generacja Scirocco była wręcz nachalnie sportowa, o tyle obecne pokolenie jest znacznie spokojniejsze, a z zewnątrz jego sportowe korzenie są widoczne jedynie w obniżonym zawieszeniu. VW Scirocco To co najważniejsze, znajduje się pod maską. Silniki osiągajace nawet ponad 200 koni mechanicznych to już coś, prawda? niestety, obecne Scirocco ma już łatkę auta typowo dla kobiet co dla niektórych może być wadą. Być może to właśnie ze względu na kobiety, auto ma ogromny, jak na coupe, bagażnik – bo aż 300 litrów.
Jaką wersję wybrać? Jak zależy nam na osiągach, to tylko 2.0 TSI. Niestety, mają problemy z cewkami zapłonowymi. VW Scirocco A 1.4 TSI nie dość że jest za słabe to jeszcze ma problemy z napędem łańcucha rozrządu. Źródło: http://garazowaniemotocykla.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania Kurs prawa jazdy Lublin, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...