Nazwa modelu nawiązująca do powozu jednego z bohaterów mitologii greckiej nie pomogła Volkswagenowi w promowaniu swojego flagowego modelu. VW Phaeton Phaeton okazał się gniotem jakich mało choć technicznie miał całkiem ciekawe parametry. Dla przykładu, obecny był w nim silnik 6.0 W12, znany głównie z tego, że potrafił się zapalić od przegrzania. Samochód był jednak niebywale wygodny, a o takich oczywistościach jak skórzana tapicerka czy czterostrefowy system audio nie będziemy przecież pisać.

Wydaje się, że miłość na linii Polacy-wyroby VW tym razem zawiodła. VW Phaeton Zauważmy, że sprzedaż flagowego Audi, czyli A8, przez ten czas miała się bardzo dobrze i ten model nadal jest w sprzedaży. Z kolei VW nie zdecydował się na następce Phaetona.

Ciekawostka: ten model VW jest bardzo popularny w..Chinach. Z kolei w naszej części Europy może stanowić nie lada gratkę dla kolekcjonerów. VW Phaeton Phateonów nie wyprodukowano zbyt dużo, więc w przeciągu 10-20 lat może ich zabraknąć co zawsze daje świetny materiał na przyszły zabytek.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...