Jak to się popularnie mówi, król polskich dróg. Auto pomimo dwóch dekad stażu na polskim rynku nadal jest obłędnie popularne.
VW Passat b5 Czy kogoś to dziwi? Cóż, niemieckie auta od zawsze były wyjątkowo popularne w naszym kraju. Być może ich sekret tkwi w prostocie – nawet jeśli nigdy wcześniej nie miałeś VW, bez kłopotu połapiesz się w obsłudze jego deski rodzielczej. Co więcej, ilość miejsca w środku jest wręcz ogromna, co również przemawia za zakupem Passata piątej generacji.
Co może sprawiać problemy? VW Passat b5 Oprócz słynnego już zawieszenia którego remont kosztuje nawet 1000 złotych, to praktycznie nic. W dieslach mogą zawodzić turbiny czy zawory EGR ale to i tak pikuś w porównaniu z awariami nowoczesnych jednostek. Poza tym pamiętajmy, że znalezienie Passata z rzeczywistym przebiegiem poniżej 300 tysięcy kilometrów jest bardzo trudne. Szczególnie tyczy się to jednostek wysokoprężnych. Dobrą alternatywą mogą być benzyny, z tym, że 1.6 jest słaba, a 1.8 T mnóstwo pali. A zakładanie gazu LPG do tak starego auta? No cóż, średnio opłacalne. VW Passat b5 Pociesza fakt, że do diesla zamienników jest sporo i naprawi go każdy mechanik.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...