To dylemat, przed jakim często stają kupujący. VW Passat B5 kontra Opel Vectra B Rozstrzygnijmy, które z tych aut jest lepszym wyborem za kwotę 8 tys zł

Jeśli chodzi o wnętrze to bagażniki są mniej więcej identyczne, lecz we wnętrzu znacznie lepsze materiały ma Passat. Po latach eksploatacji po Oplu widać znacznie bardziej upływ czasu. W Passacie znakiem wieku są niestety podrapane uchwyty w drzwiach, z których schodzi farba.

Jeśli chodzi o nadwozie to punkt dla VW. Jeśli auto nie było naprawiane po wypadku metodą szpachli i pędzelka, raczej na pewno nie pojawi się na nim rdza. Wyjątkiem jest tylna klapa w kombi – ale tą zawsze można wymienić. VW Passat B5 kontra Opel Vectra B Z kolei Vectra B rdzewieje w tempie zastraszającym. Lepiej od razu przygotować się na wydatki związane z reparaturkami lakieru (o ile będzie jeszcze do czego je przyspawać).

A silniki? Opel oferuje dwa „ropniaki” 2.0 DTI i 2.2 DTI. W zasadzie obydwa silniki to ta sama jednostka. Nękają ją problemy z pompą wtryskową, która potrafi zawieść w najmniej oczekiwanym momencie. Dodatkowo silnik jest dość wrażliwy na złe paliwo.

VW Passat B5 kontra Opel Vectra B W Passacie pod maską pracuje 1.9 TDI (90 lub 110 KM) Co tu dużo mówić – konstrukcja znana na wskroś mechanikom, multum części.. Plus dla VW

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...