Jeśli wierzyć statystykom, w Polsce najczęściej kradzione są dwa modele Volkswagena – Passat oraz Golf. VW kradną Z drugiej jednak strony, wydaje się, że te modele wciąż cieszą się niesamowitą popularnością na rynku wtórnym. Czyżby zatem osoby wydające swoje ciężko zarobione pieniądze na Volkswagena nie wiedziały co robią?
Pamiętacie takie przysłowie, że statystyka kłamie? W dużym stopniu można to odnieść do poprzedniego akapitu. To czysta matematyka – im więcej jeździ egzemplarzy po drogach, tym większa ilość kradzionych aut. VW kradną To oczywiście tworzy dodatkowo popyt na części, które w przypadku starszych aut są niezbędne – większość kierowców mających 10 letnie auta zaopatruje się na szrotach.

Dodatkowo, w przypadku tych konkretnie dwóch aut pamiętajmy o kolejnej ważnej sprawie – ciągłość nazwy. Zarówno Passat jak i Golf to nazwy, które pojawiły się już w latach 70. VW kradną Oznacza to, że modeli noszących takie miano jest całe mnóstwo i ryzyko kradzieży np rocznego Passata jest znacznie większe, niż prawdopodobieństwo, że ktoś ukradnie VW Passata z 2001.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...