W środku Golf IV jest dosyć ciasny. VW Golf IV kontra Fiat Stilo Z tyłu zmieszczą się co najwyżej 2 dorosłe osoby – o 3 nie ma mowy, chyba że chcemy narazić się na kąśliwe uwagi z ich strony. Z kolei Fiat oferuje komfort i przestronność na poziomie minivana. Jedynie fotele mogłyby być nieco wygodniejsze. Punkt dla Stilo. Większy bagażnik jest w Golfie – 330l przeciwko 305l w Stilo – punkt dla VW.

Patrząc na nadwozie to zarówno Stilo jak i Golf są w pełni ocynkowane. Oczywiście przez lata eksploatacji na nadwoziu mogły się pojawić jakieś wykwity rdzy, szczególnie, jeśli auto było naprawiane po wypadku. VW Golf IV kontra Fiat Stilo Remis.

Jaki silnik? Jeśli chodzi o motory benzynowe w Fiacie, są one dość przeciętne i nie wyróżniają się ani osiągami, ani spektakularnymi awariami. Jedynie 1.6 miał problemy z cewkami zapłonu. Dodatkowo, dobrze znoszą instalację LPG. Z kolei z diesli warto polecić 1.9 JTD – jednostka bardzo wytrzymała.

VW Golf IV kontra Fiat Stilo W Golfie omijajmy 1.4 – ten silnik to pomyłka, dodatkowo może w zimie zamarznąć i wypluć olej.

Godny polecenia jest turbodoładowany benzyniak 1.8T oraz wszystkie odmiany diesla 1.9 TDI.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...