Każda generacja Volkswagena Golfa miała w swojej palecie modelowej odmianę kabriolet. VW EOS Nie inaczej było z piątą generacją najpopularniejszego kompakta na świecie.
VW Eos światło dzienne ujrzał w 2004, wraz z zaprezentowaniem nowej generacji kompaktu z Wolfsburga. I choć konstrukcja niemal całkowicie opiera się o Golfa, to w wyglądzie zewnętrznym trudno dopatrzeć się jakichś znacznych podobieństw. Auto zostało bowiem oddzielnie zaprojektowane i jak na kabrioleta jest dosyć praktyczne w codziennej eksploatacji. VW EOS Nie tylko będzie w stanie przewieźć 4 osoby na pokładzie, ale ma też spory bagażnik, bo aż 300 litrów pojemności.
Jaki silnik warto wybrać? Paleta jednostek napędowych doskonale pasuje do sportowego charakteru samochodu. Nowoczesne jednostki TSI, które opierają się na bezpośrednim wtrysku paliwa i turbinie wspomaganej kompresorem, zapewnią nam doskonałe wrażenia z jazdy. Niestety, nieco gorzej jest z trwałością. Takie rozwiązanie spowodowało znaczne wysilenie silnika, co w konsekwencji doprowadzić może do tragicznych w skutkach usterek – jak zerwanie łańcucha rozrządu czy obrócenie się panewek na wale korbowym. VW EOS Remont silnika niestety nie będzie tani.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. http://www.auto-mobil.pl/samochody-nowe,3,pl.html . Porównania www.skuteryelektryczne.club , rankingi wymiana szyb w samochodach ciężarowych warszawa , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. http://rutra.pl/grzejniki_co.php. Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...