Volvo V60 to jeden z samochodów, o których bez wątpienia można mówić, jako o aucie przełomu. Volvo V60 Dlaczego? Z dwóch głównych powodów. Po pierwsze jest to pojazd, dzięki któremu także Volvo (będąc skądinąd autem pochodzącym ze słynącej z zamiłowania do ekologii Szwecji) melduje się wśród światowych potentatów w segmencie aut hybrydowych. V60 to samochód szybki i posiadający dużą moc silnika, co dla aut tego segmentu nie jest regułą. Volvo V60 Szwedzcy konstruktorzy spisali się jednak na medal jeśli chodzi o wykorzystanie najnowszych technologii do spełnienia oczekiwań klientów. Dzięki ich wysiłkowi powstał pojazd kompletny: poza wspomnianymi walorami jest on także niezwykle oszczędny, bateria ładuje się krótko, zasięg jest długi (biorąc oczywiście pod uwagę standardy hybryd w tym zakresie), nie można także narzekać na wyposażenie i rozmaite gadżety. Volvo V60 A zatem: europejski kierowco, zwróć uwagę na pojazdy hybrydowe produkowane na Starym Kontynencie, bo nie ustępują już one rywalom z Japonii czy Korei Południowej!

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania Renault Katowice, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...