Polo od lat pozostaje w cieniu Golfa – najpopularniejszego modelu koncernu Volkswagen. Volkswagen Polo I choć ten stan rzeczy raczej nie ulegnie zmianie w najbliższych latach, należy docenić rozwój Polo, jaki nastąpił w okresie popularyzacji segmentu aut miejskich. Rozwój ten, polegający na udoskonalaniu parametrów technicznych, poprawie wyposażenia i odświeżeniu wyglądu zewnętrznego, doprowadził do tego, że w niektórych testach Polo wypada lepiej niż Golf. Volkswagen Polo W segmencie aut miejskich bardzo liczy się przede wszystkim spalanie paliwa, a raczej obniżanie jego poziomów. I tutaj niemiecki producent poszedł bardzo daleko, oferując auto dające gwarancję wysoce oszczędnej jazdy. W tych kwestiach dominowały od zawsze samochody japońskie i koreańskie, Polo jest jednak jednym z tych modeli, które pozwalają nieco odwrócić ten trend na korzyść producentów z Europy. Wszystko to powoduje, że kariera Polo nabiera tempa. Dzieje się tak wraz z rozwojem segmentu, do którego należy. Jeśli sytuacja taka się utrzyma, Volkswagen Polo Polo ma szansę dołączyć do grona najpopularniejszych pojazdów tej klasy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. panele fotowoltaiczne rzeszów . Porównania www.simplecars.pl , rankingi samochodowa-klimatyzacja.eu , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. Dainese Avro D1- kombinezon na chłodno. Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...