Bez wątpienia Volkswagen Golf to jeden z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawanych samochodów wszech czasów. Volkswagen Golf Hybrid Nie może zatem dziwić, że marka Volkswagen wykorzystała ten model do „włączenia się do gry” w segmencie samochodów osobowych posiadających napęd hybrydowy. Kierownictwo niemieckiego producenta słusznie doszło do wniosku, że właśnie popularność i powszechna sympatia, jaką cieszy się Golf może posłużyć najnowszym celom marki, jakim są dorównanie producentom japońskim czy koreańskim w tym właśnie segmencie. Eksperyment ten się powiódł: Golf w wersji hybrydowej sprzedaje się nie gorzej od wszystkich swoich poprzednich wcieleń. Volkswagen Golf Hybrid Warto dodać, że omawiane auto nie tylko powiela rozwiązania przyjęte np. w Nissanie Leaf czy Toyocie Prius, ale także idzie o krok dalej. Najnowszy Volkswagen Golf Hybrid daje bowiem możliwości, o których kilka lat temu nie mogło być mowy jeśli chodzi o segment hybryd. Mowa tutaj przede wszystkim o liczbie kilometrów, które auto to może pokonać po naładowaniu baterii. Tajemnicą sukcesu jest udoskonalenie procesu odzyskiwania energii podczas hamowania i zamieniania jej w energię elektryczną. Volkswagen Golf Hybrid To bardzo ważne w opisywanym segmencie. Możemy zatem czekać, czym jeszcze zaskoczy nas Golf Hybrid w swoich kolejnych odsłonach, które zadebiutują na rynkach już niebawem. Źródło: http://garazowaniemotocykla.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania Auto-zieba.com.pl/talisman, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...