Przeglądając oferty sprzedaży samochodów używanych można dojść do wniosku, że Polacy wolą diesle. Tylko diesel Preferencje Polaków dotyczących aut zasilanych olejem napędowym widoczne są szczególnie w małych miejscowościach i na wsiach, gdzie dostęp do tańszej ropy jest powszechny.
Jednak uwielbienie Polaków do diesli ma swoje źródło w motorach z dawnych lat – siniki Mercedesa czy grupy VW faktycznie przejeżdżały miliony kilometrów, a jednocześnie nie generowały wysokich kosztów. Tylko diesel Problem polega jednak na tym, że nowoczesny diesel ma całe mnóstwo elementów, które podlegają naturalnemu procesowi zużycia, a dodatkowo kosztują krocie. Pamiętajmy też, że jazda w warunkach miejskich zdecydowanie szkodzi nowoczesnemu ropniakowi. Dla przykładu, ciągła jazda na niskich obrotach powoduje blokowanie tzw. Filtra cząstek stałych. Tylko diesel Jest to element, którego wyczyszczenie w w warunkach serwisowych (jedyna gwarancja jego poprawnego działania) kosztuje co najmniej tysiąc złotych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...