Sympatyczny design i popularność wśród kobiet oraz…przedstawicieli handlowych. Toyota Yaris Verso Oto główne cechy małej Toyoty, której trzecia generacja jest już dostępna na naszym rynku. I choć w polskiej ofercie obecnej generacji Yarisa nie ma typowo rodzinnego wariantu, to zawsze możemy przecież taki nabyć jako auto używane.
Słowo “Verso” przyjęło się w nomenklaturze Toyoty jako określenie rodzinnych wariantów modeli klasy aut miejskich i kompaktowych. Toyota Yaris Verso Nie inaczej jest w przypadku Yarisa. Wariant Verso wyróżnia się przede wszystkim swoją wysokością – jak każde auto japońskie, nie urósł wzdłuż, ale raczej wzwyż. Złośliwi określają ten model mianem lodówki, lecz trzeba przyznać, że jest on wyjątkowo praktyczny. Ilość schowków we wnętrzu tego auta z pewnością zaspokoi potrzeby każdej rodziny, a w pewnym momencie możemy nawet złapać się na tym, gdzie co schowaliśmy. W porówaniu z podstawową wersją Yarisa urósł też bagażnik  – teraz na pewno pomieścimy w nim wszystkie urlopowe bagaże.
Choć model Verso dosyć znacznie różni się od bazowej wersji małej Toyoty, to zachował jej najlepsze cechy, z których najważniejsza jest niezawodność. Toyota Yaris Verso niezależnie od tego, który silnik wybierzemy, nasze wizyty w serwisie najpewniej ograniczą się do rutynowych wymian oleju.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...