Jak się okazuje, mała Toyota nadaje się nie tylko dla jazdy po mieście czy jako auto służbowe dla przedstawicieli handlowych, ale także potrafi pokazać pazury. Toyota Yaris TS
Nie od dziś wiadomo, że Yaris to bezawarayjne i praktyczne auto. To właśnie z tego powodu jest on od lat tak popularny na wielu europejskich rynkach. Dodatkowo, jego wygląd tak się opatrzył, że praktycznie nie wyróżnia się z tłumu, o wywoływaniu jakichkolwiek emocji nawet nie wspominając. To chyba typowe dla Toyot.
Toyota Yaris TS Odstawiając dygresje na bok, wersja sportowa oznaczana jako TS wyróżnia się spośród innych Yarisów swoim agresywnym wyglądem. Sportowe zderzaki oraz kilka spoilerów wyraźnie pokazują, że nie jest to kolejna Toyota z silnikiem 1.0. Choć co do pojemności, to 1.8 nie brzmi jak V6 czy V8, ale w połączeniu z niewielką masą własną Yarisa zapewnia świetne osiągi. Dzięki temu, że TS to bliski kuzyn normalnego Yarisa bez problemu kupimy do niego wszystkie części w dobrej cenie. A jeśli chodzi o sam silnik, to był on również stosowany w Corollach, dzięki czemu nie powinno być problemów z jego obsługą. Toyota Yaris TS Koniecznie jednak sprawdzajmy często olej, bo ta jednostka ma tendencje do nadmiernego jego spalania, co w konsekwencji szybko doprowadza do jej zużycia, a nawet szybkiego zniszczenia.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność. Polecam sprawdzeni awaryjne otwieranie samochodów - ImmoCODE Kraków
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...