Jak wygląda wnętrze? Corolla wydaje się być skrojona pod azjatyckie gusta. Toyota Corolla D4D kontra Renault Megane 1.5 DCI Siedzenia nie są zbyt odpowiednie dla kogokolwiek kto ma powyżej 180 cm wzrostu. Dochodzi do tego bardzo mały bagażnik, bo zaledwie 289l. Zdecydowanie w wersji hatchback Toyota to auto dla 2 osób. W Megane, nie dość że podróżuje się bardziej komfortowo (francuskie fotele które są już legendarne) to bagażnik jest też znacznie większy i pomieści torby 4 osób. Punkt dla Renault.

Linia nadwozia Renówki nie każdemu przypadnie do gustu – nie bez powodu tę generację Megane nazywano złośliwie „żelazkiem”. Toyota Corolla D4D kontra Renault Megane 1.5 DCI Z kolei Toyota prezentuje bardzo stonowany styl – gdyby nie znaczek, ciężko byłoby powiedzieć, z jakim autem mamy do czynienia. Na szczęście żadne z aut nie ma problemów z korozją

A jaki silnik? Jednostka Megane 1.5 DCI cieszy dobrymi osiągami i niskim spalaniem, lecz do czasu. Ryzyko poważnych usterek, jak np. obrócenie panewki, rośnie z każdym kilometrem. Niestety, 1.5 DCI to bomba z opóźnionym zapłonem

Jeśli chodzi o D4D – tu jedyną wadą są bardzo wysokie ceny części. Toyota Corolla D4D kontra Renault Megane 1.5 DCI Niestety, praktycznie nie ma zamienników takich elementów jak wtryskiwacze czy koła dwumasowe.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...