Poprzednik, Toyota Carina, była wręcz wzorcem niezawodności, a w testach i statystykach publikowanych przez różne organizacje motoryzacyjne zawsze znajdowała się na czele listy. Toyota Avensis I Problem polegał na tym, że Carina była po prostu brzydka.
Avensis pierwszej generacji do pewnego stopnia zerwał ze stereotypem kiepsko wyglądającej Toyoty. Co prawda finezji na poziomie Alfy Romeo czy Peugeota nie należy się spodziewać, lecz auto może się podobać. Na wysokim poziomie pozostała jednak jakość. Nie jest problemem znalezienie Avensisa od pierwszego właściciela, co jest chyba najlepszym  potwierdzeniem tego, że te auta po prostu prawie się nie psują. Toyota Avensis I Pamiętajmy, jednak, że warunkiem bezawaryjności jest ciągły serwis, a ten może być czasem drogi. Szczególnie dotyczy to diesli D4D, które nękają usterki koła dwumasowego i wtryskiwaczy, jakich do niedawna nie można było wogóle regenerować, a koszt jednego wtrysku w serwisie wynosił bagatela 4 tysiące złotych. Teraz na szczęście jest już lepiej, choć części do Toyoty nadal są drogie. Toyota Avensis I Nieco lepiej jest w przypadku benzyn, choć unikajmy raczej wariantu 1.8 VVT-i z bezpośrednim wtryskiem, bo potrafi on sprawiać spore problemy.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. wynajem autokarów. Porównania dom dla osób starszych , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...