Kraina Drakuli kojarzy się w naszym kraju z powszechną biedą. To wstyd jeździć Dacią Dodatkowo, auta produkowane przez Dacię nie cieszyły się zbyt dobrą opinią za czasów PRL.

 

Jednak w krajach Europy Zachodniej, nowe modele Dacii święcą triumfy w salonach sprzedaży. Europejczycy oszaleli na punkcie tanich samochodów z Rumunii. W czym tkwi sekret? Otóż firma Renault, która od lat inwestowała w Rumunii, postanowiła spieniężyć stare linie produkcyjne, które pozostały po wycofaniu z rynku Renault Clio II i stworzyć za ich pomocą całkiem nowy samochód, Dacię Logan. To wstyd jeździć Dacią Redukowało by to koszty (znane procesy produkcyjne=0 kosztów na eksperymenty) oraz zapewniałoby prostotę (Clio II było dosyć nieskomplikowanym samochodem), czyli teoretycznie gotowa recepta na sukces w biedniejszych krajach.
Jak to wyszło? Cóż, u nas, pomimo złej prasy, dobra sprzedaż SUV-a Dacii, czyli Dustera, zaskoczyła chyba nawet samego producenta. Z kolei Dacia Logan, tak często krytykowana za toporny wygląd, okazała się być bardzo wytrzymałym autem. To wstyd jeździć Dacią Znane są przypadki, gdy taksówkarze wyjeździli Loganami 700 tys. km bez większych awarii.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. plandeki na samochód. Porównania https://www.wybierz-klocki.pl/duplo-cat-6 , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...