Wprawdzie obecnie obowiązujące prawo dopuszcza posiadanie 0.2 promila alkoholu we krwi, wielu rodaków łamie ten przepis.

 

To tylko dwa piwka – mogę jechać! W Polsce panuje ogromne przyzwolenie na nadmierne spożycie alkoholu. Widać to po imprezach wszelkiego rodzaju – od rodzinnych spotkań po plenerowe festyny. Widać to również przy sklepowych kasach, gdzie co druga osoba ma jakiś napój alkoholowy w koszyku. Polacy wręcz słyną z ogromnych ilości wypijanego alkoholu.

To tylko dwa piwka – mogę jechać! Nic dziwnego zatem, że wielu osobom wydaje się, że po wypiciu piwa lub dwóch są w stanie prowadzić samochód. Ostatecznie wypicie takiej ilości alkoholu raczej nie powoduje zaburzeń świadomości, jednak gdy siadamy za kierownicę, staje się niebezpieczne. Pamiętajmy, że po alkoholu mamy wolniejszy refleks niż na trzeźwo. Niezdolni jesteśmy zatem do właściwej oceny sytuacji jaka panuje na drodze. A pamiętajmy, że na drodze wszystko zmienia się bardzo szybko! To tylko dwa piwka – mogę jechać! Wiele osób straciło już prawo jazdy powodując nawet niegroźne stłuczki, jednak mając alkohol w wydychanym powietrzu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...