Ogólnie rzecz biorąc, kierowcy dużych aut nie są zbyt lubiani przez pozostałych użytkowników dróg. Dlaczego tak się dzieje? Tiry wiozą śmierć Czy naprawdę lepiej byłoby przerzucić się na transport szynowy?

 

Wielu kierowców aut osobowych uważa, że ciężarówki powodują śmierć. Obwiniają tym samym kierowców TIR-ów o podwyższanie i tak wysokich statystyk śmiertelności na polskich drogach. Owszem, prawda jest taka, że w chwili zderzenia z TIR-em, kierowca auta osobowego zazwyczaj ma raczej mierne szanse na wyjście z tej sytuacji bez szwanku. Tiry wiozą śmierć Dodatkowo pamiętajmy, że z perspektywy kierowcy „osobówki”, niektóre manewry kierowcy ciężarówki mogą wyglądać na niebezpieczne. Dla przykładu wyprzedzanie jednej ciezarówki przez drugą w dosłownie żółwim tempie, to dla kierowcy małego auta rzecz niebezpieczna.

Nie zapominajmy jednak, że „tir-owcy” bardzo rzadko są przyczyną wypadków. Zazwyczaj kolizje tir-osobówka powodują osoby siedzące za kierownicą mniejszych aut. Tiry wiozą śmierć Nie można wprawdzie uogólniać, lecz taka jest niestety brutalna prawda.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...