Zastanawialiście się kiedyś, czy Volvo lub Saab-y to auta dla elity? Szwedzki samochód jest drogi w utrzymaniu Cóż, jeśli chodzi o ceny w salonach, modele Volvo są znacznie droższe od konkurencyjnych produktów. Modele Saaba, w czasach gdy marka jeszcze istniała, również nie należały do najtańszych. Jednak w ostatecznym rozrachunku te samochody wcale nie muszą być znacznie bardziej kosztowne w utrzymaniu od europejskiej konkurencji. Pamiętajmy, że swego czasu Volvo blisko współpracowało z Fordem – efekt jest taki, że np. Volvo S40 jest tak naprawdę nieco droższą w zakupie wersją Forda Focusa II (a bez wątpienia ten model nie należy do zbyt drogich w utrzymaniu). Szwedzki samochód jest drogi w utrzymaniu W przypadku Saab-ów, przeświadczenie o drogiej eksploatacji dotyczy w zasadzie tylko starszych modeli – auta po 2004 roku to bliźniacze wersje aut koncernu GM (czyli Opel).

Nie zapominajmy oczywiście, że nieco mniej pospolite wersje Saaba czy Volvo mogą mieć mnóstwo nietypowych rozwiązań, które podniosą koszt eksploatacji. Szwedzki samochód jest drogi w utrzymaniu Niemniej jednak podstawowe silniki raczej nie powinny być droższe w eksploatacji, niż większość konkurentów.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania http://samochodowe-wagi.pl/waga-najazdowa/konserwacja-i-serwis-wag, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...