Obecnie system kontroli rodzicielskiej bardzo zyskuje na popularności jeśli chodzi o wyposażenie samochodów. System kontroli rodzicielskiej Czym ów system w zasadzie jest? Otóż jest to urządzenie pozwalające na określenie pewnych parametrów czy ograniczeń, które mają zastosowanie podczas jazdy, bez względu na to, kto prowadzi samochód. Może to wyglądać np. tak, że właściciel pojazdu ustala, z jaką maksymalną prędkością samochód może jechać. Ponadto można ustawić np. sygnał dźwiękowy w razie niezapiętych pasów bezpieczeństwa, maksymalną głośność radia samochodowego, itp. System kontroli rodzicielskiej Parametry i ograniczenia te ustala się dzięki kluczykowi, który jest niejako „nadrzędny” w stosunku do drugiego kluczyka. Najczęściej system ten jest wykorzystywany przez rodziców pożyczających samochody swoim dorosłym dzieciom. Wówczas rodzic może być pewien, że powyższe ograniczenia będą wiążące dla kierowcy. System kontroli rodzicielskiej System tego rodzaju wprowadził jako pierwszy na rynek Ford, obecnie prace nad własnymi wersjami prowadzi bardzo wielu producentów samochodów. Źródło: http://auto-jass.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. samochód zastępczy . Porównania samochody do ślubu tarnów , rankingi Firma spedycyjna, ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...