Pamiętacie szalone lata 90, kiedy to tym modelem Subaru poruszali się najlepsi kierowcy rajdowi świata? Subaru Impreza. Nasz Krzysztof Hołowczyc również i można powiedzieć, że popularność Subaru jest właśnie jego zasługą.
Pierwsza generacja Imprezy to prawdziwy sportowiec. Dziś można ją kupić za niecałe 15 tysięcy, choć najczęściej będzie to egzemplarz wymagający gruntownego odświeżenia, które może być dosyć drogie. Subaru to w Polsce marka egzotyczna, więc ciężko znaleźć nie tylko części ale również mechanika, który je naprawi. Subaru Impreza. Trzeba jednak pochwalić Imprezę za łatwość jazdy na codzień. Właściwie można nią bez problemu jeździć po bułki do sklepu, bez obaw o to, że zagotuje nam się silnik.
Niestety, z generacji na generację, Impreza wyglada coraz mniej sportowo. Obecne pokolenie Subaru Imprezy to…hatchback, którego niewprawne oko może wziąć za Toyotę Auris albo Hyundaia i30. Dla miłośników rajdowych wrażeń zawsze pozostają starsze modele. Problem w nich może być wyeksploatowanie, a na dodatek niektóre z nich miały ogromne problemy z poszczególnymi elementami. Na przykład, 2.5 WRX często ma problem z pękaniem uszczelki pod głowicą. Subaru Impreza. W razie czego zawsze można kupić Imprezę 1.6 ale czy kogoś moc 100 KM satysfakcjonuje?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...