W Stanach Zjednoczonych segment samochodów dostawczych prezentuje się zupełnie inaczej niż w Europie. Styl amerykański a samochody dostawcze W tamtejszych warunkach towar jest przewożony na dużo większe odległości, toteż podstawową rolę w tym obszarze pełnią ogromne ciężarówki w rodzaju produktów marek Freightleiner czy Kenworth. Samochody dostawcze w postaci vanów odgrywają w Stanach Zjednoczonych bardzo niewielką rolę. Tym bardziej, że rolę samochodów dostawczych mniejszych rozmiarów bez problemu mogą pełnić pickupy. Styl amerykański a samochody dostawcze Dlatego też liderzy rynku samochodów dostawczych w Europie, jak Volkswagen Transporter, Ford Transit czy Fiat Ducato, nie przeprowadzają ofensywy na rynek amerykański. Nie miałyby tam one racji bytu. Element ten jest jednym z najbardziej wyrazistych w motoryzacji: konkretne segmenty czy rodzaje samochodów odpowiadają na konkretne potrzeby w konkretnych częściach świata. Styl amerykański a samochody dostawcze Segment samochodów dostawczych w Europie jest stabilny i żadne zmiany nie są tutaj, przez żadną ze stron, oczekiwane ani pożądane.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...