Najczęściej takie zdanie pada z ust osób, jakie dawniej jeździły starym Mercedesem lub Toyotą. Stare auta są lepsze Czy te auta naprawdę były lepsze?

 

Cofnijmy się w czasie na przykład 20 lat. Na ulicach królują duże Fiaty i Polonezy. Od czasu do czasu widać jakieś auta zachodnie. Jednak ulice polskich miast charakteryzowało jeszcze jedno – niemal na każdym rogu widać było samochód z uniesioną maską, a przy nim człowieka majstrującego coś przy silniku. Dziś takie widoki to już przeszłość, nie tylko dlatego że naprawa dzisiejszych aut bez użycia komputera diagnostycznego nie jest możliwa. Stare auta są lepsze Otóż, samochody stały się po prostu bardziej niezawodne! Budowane są z bardziej wytrzymałych komponentów, a sam proces montażu czy też kontroli jakości pracy został wielokrotnie ulepszony w porównaniu z tym co było w przeszłości.
Dodatkowo, pamiętajmy o bardzo ważnej rzeczy. Wszystkie te auta, którymi można bez problemu było przejechać milion kilometrów najprawdopodobniej nie znalazły by dzisiaj nabywców. Dlaczego? Pomińmy już fakt, że były koszmarnie powolne jak na dzisiejsze standardy. Stare auta są lepsze Po prostu, nie oferowały komfortu, jakie dają współczesne konstrukcje.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...