Pomimo że Skoda jest na rynku od wielu lat, wśród Polaków nadal panuje przekonanie że jest tylko marną kopią Volkswagena. Skoda to VW dla ubogich Czy naprawdę tak jest?

My Polacy tak mamy, że wszystko co pochodzi z krajów byłego bloku komunistycznego od razu szufladkujemy jako produkt kiepskiej jakości. Skoda nie jest tu wyjątkiem – rzesza ludzi woli kupic VW, w przekonaniu że kupują lepszą jakosc.
Niemniej jednak wszyscy przeciwnicy Skody na pewno będą bardzo zdziwieni faktem, iż dużą częsc aut VW oferowanych w naszym kraju wyprodukowano w…Czechach. Skoda to VW dla ubogich Na tej samej linii co Skoda Octavia! Nie ma zatem szans, by Skoda była gorszej jakości niż np. Golf.

 

A wracając do technikaliów – taka na przykład Octavia to wręcz wierna kopia uwielbianego przez Polaków VW Golfa. Auto oparte jest na płycie popularnego niemieckiego kompakta, ma zapożyczone od niego silniki oraz układ jezdny. Właściwie jedyna rzecz jaka odróżnia Skodę to kompletnie inne nadwozie. Czy przy tak daleko posuniętym procesie standaryzacji jest zatem miejsce na jakiekolwiek niedoróbki? Skoda to VW dla ubogich Jeśli tak, to wystąpią one zarówno w Octavii jak i w Golfie!

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...