Polacy uwielbiają Hiszpanię jako miejsce na wakacje, niemniej jednak mają dość mierną opinię o produkowanych tam samochodach.
Seat to gorszy VW Kiepskie zdanie Polaków o Seatach ma odzwierciedlenie w cenach aut używanych. Dla przykładu, w 2014 VW Golf IV 1.9 TDI z 2002 roku kosztował przeciętnie ok. 14 tys PLN, podczas gdy porównywalnego Seata Toledo (ten sam silnik i rocznik – de facto bliźniacze auto, tylko inne nadwozie) można mieć już od 12 tys PLN. Pamiętajmy jednocześnie o fakcie, że Toledo ma większy bagażnik, a co za tym idzie, jest praktyczniejsze! Seat to gorszy VW Co ciekawe, sprzedawcy Golfów zazwyczaj pozbywają się swoich aut bardzo szybko, niezależnie od ich stanu technicznego, podczas gdy na amatora Seata trzeba czekać miesiącami.

 

Całkiem możliwe że mierna opinia Polaków o Seacie wynika z tego, że firma ta była kiedyś częścią koncernu Fiata. W latach 80, Hiszpanie na licencji Włochów wypuścili m.in. Seata Marbellę (kopia Fiata Pandy) czy Seata Ibizę I (brak odpowiednika w gamie Fiata, jednak dużo elementów zapożyczonych od Włochów). Seat to gorszy VW Nie oszukujmy się – podejście Polaków do Fiata jak i fakt, że te auta były średniej jakości, mogły mieć wpływ na obecną opinię o produktach spod znaku Seat.

 

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...