Hiszpanie nigdy nie słynęli z produkcji aut w nadwoziu uniwersalnym. Seat Cordoba Vario Jeżeli w ich ofercie już pojawiało się kombi, to zazwyczaj budziło ono dosyć mieszane uczucia. Nie inaczej jest z wersją kombi popularnej Cordoby.
Opisywane auto ciężko uznać za specjalnie urodziwe. Sylwetka Cordoby jest siermiężna, a jej kształt przypomina raczej pudełko niż współczesne kombi, które niejednokrotnie są klasą samą w sobie jeśli chodzi o design. Seat Cordoba Vario Z drugiej strony, jeśli przyjmiemy że auto w tym nadwoziu musi być przede wszystkim uniwersalne, to pamiętajmy o tym, że Cordoba faktycznie może być niezłym wyborem. Choć przestrzeń bagażowa raczej nie oferuje rekordowej wielkości, to trzeba przyznać, że jest bardzo ustawna, dzięki czemu bez problemu zapakujemy do bagażnika wszystkie potrzebne rzeczy, czy to na rodzinny wyjazd, czy to na budowę.
Ogromną zaletą kompaktowego Seata jest prosta technika. Zdecydowaną większość konstrukcji auto dzieli z innymi modelami grupy VAG (Volkswagen, Audi, Skoda), dzięki czemu jego eksploatacja nie powinna pochłonać znacznych sum. Seat Cordoba Vario Godne polecenia są przede wszystkim diesle, które cechuje oszczędność i wysoka trwałość.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania otwieranie samochodów katowice, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...