Co kilka lat nasza część Europy nawiedzana jest przez powodzie, które niszczą na swojej drodze wszystko, łącznie z samochodami. Samochody popowodziowe Jak rozpoznać, czy auto zostało zalane?

 

Gdy wsiądziemy do samochodu warto wytężyć węch. Jeśli wyczujemy zapach stęchlizny w środku, może to być znak, że auto znalazło się pod wodą. Dodatkowo, ślady gnicia na gumowych uszczelkach (na przykład drzwiowych) to znak auta popowodziowego. Samochody popowodziowe Żywioł niszczy wszystko na swojej drodze – może okazać się, że gdy zdejmiemy mieszek skrzyni biegów, naszym oczom ukaże się błoto i szlam!

 

Podejrzenia powinny wzbudzić auta sprzedawane w innym miejscu kraju niż by na to wskazywała rejestracja. Szczególnie, jeśli w danym rejonie właśnie niedawno była powódź!
Pamiętajcie, że auto popowodziowe właściwie nadaje się na złom. Dzisiejsze samochody są tak naszpikowane elektroniką, że jakikolwiek kontakt z wodą to murowane kłopoty. Samochody popowodziowe Niestety, taki system naczyń połączonych sprawia, że naprawa jest nieopłacalna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. http://kola.com.pl/pl/c/Kola-i-rolki-do-wozkow-paletowych/60. Porównania fleetcorp.pl/dlugoterminowy/ , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...