Megane w wersji z odkrytym dachem to auto, które mimo kilku lat stażu na rynku, nadal potrafi zaskakiwać. Renault Megane CC Piękne linie nadwozia sprawiają, że sylwetka tego auta jeszcze przez wiele lat zachowa świeżość.
Auto zadebiutowało wkrótce po premierze drugiej generacji Megane, a jego pojawienie się wywołało niemałe poruszenie w motoryzacyjnym świecie. Nic w tym dziwnego, ponieważ Megane CC został tak zaprojektowany, że spodoba się każdemu, niezależnie od płci i wieku. Co ciekawe, auto ciężko uznać za typowy kabriolet, na co zresztą wskazuje jego nazwa – Coupe-Cabrio. Renault Megane CC Słowem, mamy auto na zasadzie “dwa w jednym”.
Czy warto zdecydować się na Megane z odkrytym dachem? Cóż, na pewno nie jest to auto dla wszystkich choćby ze względu na kiepską jakość wykonania. Jakkolwiek brutalnie to brzmi, eksploatacja Megane w wersji z odkrytym dachem potrafi być zabójcza dla portfela. W aucie nieustannie psuje się elektronika, a spore problemy potrafią powodować też silniki. Krótko mówiąc, ten samochód będzie dobrym wyborem dla osób, które lubią Renault albo po prostu mają dostęp do części zamiennych w dobrej cenie. Niestety, ale te ostatnie będą nam bardzo często potrzebne, a znalezienie zamienników do Megane CC graniczy z cudem. Renault Megane CC Ogranicza nas to do oferty ASO, która jak wiadomo nie należy do zbyt atrakcyjnych cenowo, prawda?

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...