Francuskie auta nigdy nie miały zbyt dobrej prasy w naszym kraju. Renault Laguna II Nie jest wyjątkiem druga generacja Laguna, która zyskała przydomek “królowej lawet”..
Szczerze powiedziawszy, to od początku auto miało problemy z jakością. Ogromna ilość elektroniki sprawiała, że samochód psuł się na potęge, a często nawet ASO nie wiedziało jak go naprawić. Nie oznacza to, że nie warto kupić Laguny. Jej ogromną zaletą jest niska cena. Jeśli mamy do wyboru Lagunę II z 2003 i Passata z 1997 za tę samą cenę to chyba wiadomo co wybrać. Renault Laguna II Zwłaszcza, że Passat ma z reguły o wiele gorsze wyposażenie.
Jaki motor wybrać? Polecamy głównie benzynowe, poza jednostką z wtryskiem bezpośrednim. Szczególnie warta uwagi jest bezproblemowa 1.8 16v i 2.0 T, która zapewnia nieziemskie osiągi. Diesle są zbyt ryzykowne. W 2.2 DCI nagminnie dochodziło do usterek turbin, a w 1.9 DCI padał wał korbowy. Nieco poprawiono jakość po faceliftingu w 2005 i diesle produkowane po tym momencie uchodzą za godne polecenia. Silnik 2.0 DCI uważany jest za praktycznie bezproblemowy. Czyli, jak pokazuje ten przykład, Renault również potrafi zrobić jednostkę, która nie będzie sprawiała większych kłopotów swoim właścicielom. Renault Laguna II Wytrzymała turbina i łańcuch rozrządu to recepta na sukces.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. www.fleetcorp.pl/nieporet/. Porównania renowacjaposadzki.pl , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...