Laguna oferuje legendarny już francuski komfort. Renault Laguna 2.0T kontra Opel Vectra 2.8 V6 Zasiadając w fotelu Renault możemy spokojnie się zrelaksować i nie przejmować się dziurami w drodze. Z kolei twarde fotele w Oplu zachęcają do swoistej walki na drodze. Całe auto w pakiecie OPC wręcz nachalnie prezentuje swój sportowy styl. Tu w tej kategorii jest remis, gdyż ciężko obiektywnie ocenić tak subiektywne odczucia.

Jeśli chodzi o nadwozie, to Opel dawniej był synonimem słowa „rdza”. Na szczęście nadwozie Vectry C jest już w pełni ocynkowane i nie znajdziemy na nim śladów korozji. Renault Laguna 2.0T kontra Opel Vectra 2.8 V6 Renault, tradycyjnie, nie poddaje się korozji

Który motor lepszy? Obie jednostki są dosyć nietuzinkowe. Na całe jednak szczęście, w żadnym z nich nie występują poważne awarie. W Renault posłuszeństwa może odmówić przepustnica (brak zamienników, nowa kosztuje ok. 1500 PLN). Turbina jest trwała – dodatkowo ma chłodzenie wodą. W Oplu problemem są pękające kolektory wydechowe. Renault Laguna 2.0T kontra Opel Vectra 2.8 V6 Na szczęście gros elementów pasuje z „cywilnej” wersji.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...