Od chwili otwarcia granic na popularności zyskało sprowadzanie aut z krajów tzw. Pułapki przy autach sprowadzanych Zachodu. Sprawdźmy, czy na pewno jest to opcja warta uwagi.

 

Ogłoszenia pełne są aut „świeżo sprowadzonych”. Takie samochody często kuszą bogatym wyposażeniem, pełną historią serwisową, a nierzadko również atrakcyjną ceną. Duży wpływ na decyzję o wyborze auta ma też przekonanie Polaków, że przeciętny Niemiec lub Holender nie szczędził wydatków na porządny serwis auta.

 

Czy powyższy opis nie brzmi zbyt idyllicznie? Tak często niestety jest. Co z tego, że auto ma bogate wyposażenie, skoro fabryczna nawigacja nie posiada map naszego kraju, a automatyczna dwustrefowa klimatyzacja nie działa? Niejednokrotnie okazuje się również, że „pełna historia serwisowa” to kupiona na jednym z portali ogłoszeniowych książeczka z podrobionymi pieczątkami. Przebieg to temat-rzeka. Pułapki przy autach sprowadzanych Generalnie, na tzw. Zachodzie pokonuje się dziennie znacznie więcej kilometrów niż u nas. Oznacza to, że kilkuletnie auto może mieć „na blacie” nawet 300 tys. kilometrów, choć stan licznika wskazuje inaczej.

 

Atrakcyjna cena? Cóż, pamiętajcie, że czasy kiedy w Niemczech czy Belgii stare auta sprzedawano za bezcen już się skończyły. Zanim zatem wybierzecie się na oględziny auta „świeżo sprowadzonego”, przejrzyjcie zachodnie portale ogłoszeniowe i sprawdźcie, ile podobne auto kosztuje zagranicą. Pułapki przy autach sprowadzanych To najlepszy sposób na uniknięcie rozczarowań.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...