Atrakcyjne ceny aut w Wielkiej Brytanii to dla wielu osób zachęta do dodatkowego zarobku. Przełożony „anglik” Proceder sprowadzania „anglików” wciąż trwa, pomimo że od niedawna można już rejestrowac auta z kierownicą po prawej stronie.

Czym grozi zakup takiego samochodu? Pamiętajmy, że przekładki zazwyczaj wykonywane są po kosztach, w domorosłych warsztatach. Oznacza to, niestety, że fachowcom wykonującym takie przeróbki może brakować nie tylko wiedzy, ale też odpowiednich narzędzi. Przełożony „anglik” W dzisiejszych samochodach, gdzie pełno jest elektroniki, jest to zapowiedź poważnych kłopotów. Jaką bowiem mamy pewność, że wszystkie układy zostały zbudowane z fabryczną precyzją?

 

Na szczęście, przełożonego „anglika” można stosunkowo łatwo rozpoznać. Układ wnętrza w autach z Anglii to lustrzane odbicie tego, co znamy z naszych aut. Szukajmy przede wszystkim takich znaków charakterystycznych, jak licznik w milach (dopuszczalne jest to tylko w przypadku aut amerykańskich), czy sterowanie więcej niż jedną szybą w drzwiach pasażera (pamiętajmy, że w Anglii od tamtej strony wsiada kierowca). Przełożony „anglik” Spójrzmy też na wycieraczki – mało kto z „przekładających” zwraca uwagę na taki detal jak odpowiednie ich ustawienie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania firma remontowa wrocław, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność. Custom paiting, malowanie aerografem - Zapraszamy do studio aeografu!
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...