Przebieg to w naszym kraju temat drażliwy. Przebiegi aut na Zachodzie Nikt nie chce bowiem mieć auta, które przejechało więcej niż 200 tys km!

 

Polacy zżymają się na wysokie przebiegi. Uważają, że samochód, który po pięciu latach eksploatacji ma na liczniku 200 tys km, był eksploatowany „zbyt intensywnie”. Jednak żyjąc w Polsce zapominamy o tym, że od lat standardem na Zachodzie są doskonałe drogi, które wręcz zachęcają do jazdy. Dodajmy do tego paliwo, które w korelacji z przeciętnymi zarobkami jest kilkakrotnie tańsze i już nikogo nie powinien dziwić fakt, że ktoś dziennie dojeżdża do pracy 100 km w obie strony. Przebiegi aut na Zachodzie Taki dystans w naszym kraju pokonuje się w ciągu ok. 2 godzin. W Niemczech czy Holandii, zajmuje to maksymalnie 40 minut – i dla wielu osób tak właśnie wygląda codzienna droga do pracy!

Krótko mówiąc, pamiętajmy, że jeśli ktoś kupił drogie auto klasy średniej z silnikiem wysokoprężnym pod maską, raczej na pewno pokonywał dziennie sporą ilość kilometrów. Jednak duży przebieg nie powinien odstraszać – bardziej liczy się faktyczny stan samochodu. Przebiegi aut na Zachodzie Tak naprawdę, auto użytkowane na autostradzie może być mniej zużyte niż taki sam samochód jeżdżący po mieście, gdzie ciągle są światła, parkowanie, itp.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...