W transporcie drogowym, szczególnie tym długodystansowym, wyróżnia się bardzo wiele różnych pojazdów. Pojazdy używane w transporcie Stosuje się tutaj pojazdy zdolne do przewożenia ładunków i materiałów na duże odległości. Chodzi tutaj o to, aby jednorazowo przewieźć maksymalnie dużo towaru. Wówczas możliwe jest uzyskanie oszczędności. Dlatego też powszechnie w transporcie wykorzystuje się tzw. TIRy, tzn. samochody ciężarowe o bardzo dużej powierzchni załadunkowej. Współczesne TIRy to pojazdy nie tylko pojemne i posiadające dużą moc silnika, ale także oszczędne w kwestii spalania paliwa. Pojazdy używane w transporcie Oszczędność tę uzyskuje się nie tylko poprzez optymalizowanie pracy silnika, ale także przez tworzenie pojazdów o „opływowych” kształtach kabiny, dzięki czemu znacznie słabszy jest opór powietrza. Dzięki temu udaje się spalić o wiele mniej paliwa, licząc w skali wielokilometrowej. Pojazdy używane w transporcie Pojazdy te należy zdecydowanie odróżnić od samochodów dostawczych, które służą przewożeniu towarów na znacznie krótsze dystanse. Źródło: http://autoszkolabest.pl/

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. regeneracja sprzęgła . Porównania katalizatory-malopolskie.pl , rankingi buty alpinestars, ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...