Niestety, znalezienie dziś silnika, jaki będzie w stanie przejechać bez remontu choćby pół miliona kilometrów raczej nie jest możliwe. Podsumowanie poszukiwań silników Wysoki poziom zaawansowania technicznego współczesnych jednostek napędowych sprawia, że koszty napraw ciągle rosną, aż w końcu przestają być akceptowalne dla użytkownika, bo niemal przewyższają wartość pojazdu.

Możemy oczywiście poszukać wśród starszych konstrukcji. Dobrym przykładem są tutaj motory 1.9 TDI, w szczególności te oparte na pompie wtryskowej (czyli moce 90 lub 110KM) Jednak problem z tymi jednostkami jest innego rodzaju – prawie sto procent z nich te pół miliona kilometrów ma już za sobą! Podsumowanie poszukiwań silników A na pewno dotyczy to większych aut, jak Passat B5 czy Sharan.

Jak żyć? Po prostu należy przyjąć taktykę wyboru najmniejszego zła. Zapamiętajmy, że skoro i tak będziemy musieli od czasu do czasu remontować silnik, warto kupić samochód, w którym nie ma zbyt dużo skomplikowanych części. Podsumowanie poszukiwań silników Takim przykładem jest choćby D4D Toyoty – do bólu prosta jednostka, aż ciężko uwierzyć, że powstała w dzisiejszych czasach.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. naprawimy każde wgniecenie. Porównania tabliczki do znaków drogowych , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...