Auto badzo popularne głównie dzięki filmom Luca Bessona, w których zawsze grało główną rolę. Ale i taksówkarze bardzo lubią 407.
Peugeot 407 Moc i elegancja, oto najprostszy opis designu tego auta. Bezczelnie wyszczerzone zęby – oto kolejna cecha tak charakterystyczna dla Peugeota klasy średniej. Choć przód jest agersywny, to tył jest znacznie bardziej zachowaczy i to zarówno w kombi jak i sedanie. Ale design może się podobać, nawet po tylu latach od premiery.
Jakie problemy sprawia Peugeot? Peugeot 407 Niestety, jak każdy “francuz” bolączką tego auta jest rozbudowana elektronika. Moduł komputera sterującego całym autem zamontowano blisko podwozia, co sprawia że jest on bardzo narażony na wstrząsy i uszkodzenia. W konsekwencji, w aucie wariuje elektronika.
Jaki silnik warto wybrać? Polecamy przede wszystkim diesle – 1.6 HDI jest długowieczny choć trochę słaby. Na szczęście, nie ma on wszystkich tych elementów, których awarie trapią współeczesne diesle – 2masowe koło zamachowe czy filtr FAP tu nie występuje. Peugeot 407 Z benzyn warto zwrócić uwagę na jednostkę V6, której osiągi potrafią naprawdę pozytywnie zaskoczyć w tak sporym aucie jakim jest Peugeot klasy średniej.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. używane renault captur. Porównania Real Logistics , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...