I choć nawigacje GPS są coraz tańsze i coraz łatwiej dostępne, to papierowa mapa zawsze może się nam przydać. Papierowa mapa Nie zapominajmy bowiem o tym, że nawigacja to tak naprawdę komputer, który w każdej chwili może się zawiesić lub zniszczyć.
Znane są liczne przypadki, gdy nawigacja poprowadziła jakiegoś kierowcę na środek pustyni lub kazała mu skierować się do rzeki. Nie są to niestety odosobnione przypadki bowiem jak już wspomnieliśmy, nawigacje GPS to tak naprawdę komputery i one też mają swoje konkretne błędy w sposobie zaprogramowania.
Papierowa mapa Nie zapominajmy również o tym, że z roku na rok, sieć dróg ulega różnym zmianom. Mają miejsce przebudowy lub remonty, a wszystko to sprawia, że kupiona w tym roku nawigacja GPS może za rok być prawie bezużyteczna. W takich sytuacjach, możliwość spojrzenia na mapę i zobaczenia okolicy całej trasy w nieco szerszym kącie pozwoli nam zaplanować sensowny objazd utrudnień.
Nie oszukujmy się – mapy też mają błędy. Papierowa mapa Zazwyczaj jednak bywa tak, że jeśli wybieramy się w teren, który jest nieco oddalony od szeroko pojętej cywilizacji (na przykład boczne dróżki w Bieszczadach), to nawigacje GPS potrafią w każdej chwili zgubić zasięg, a my zostajemy w szczerym polu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania sklep internetowy bmw, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...