Istnieje co najmniej kilka sposobów otwarcia samochodu. Otwieranie samochodu bez kluczyka Najpopularniejszy z nich to zamek centralny, otwierany poprzez naciśnięcie odpowiedniego przycisku na kluczyku samochodowym lub karcie. Obecnie coraz popularniejszy jest jednak system, dzięki któremu nie trzeba mieć kluczyka w ręku, ani wciskać żadnych przycisków, aby samochód się otworzył. System, który wprowadził do użytku Ford, wygląda w ten sposób, że jeśli tylko kierowca ma kluczyki „gdzieś przy sobie”, wystarczy, że dotknie klamki samochodu i ten otwiera się. Otwieranie samochodu bez kluczyka Jest to system bardzo wygodny, szczególnie w sytuacji, w której nie zamierzamy rozpoczynać jazdy, a jedynie chcemy z samochodu coś wziąć. Nie ma wówczas potrzeby szukania kluczyka i przysłowiowego „grzebania po kieszeniach” czy torebkach. Rzecz jasna system może powodować pewne ryzyko, że kto inny otworzy bez problemu nasz samochód. Ryzyko jest jednak małe, bowiem system działa tylko z pewnej odległości. Otwieranie samochodu bez kluczyka Zawsze musimy zatem być na miejscu w momencie otwierania naszego auta.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...