Współczesne auta sportowe mogą nas bardzo zaskakiwać jeśli chodzi o parametry i osiągi. Osiągi współczesnych aut sportowych Rzecz jasna każdy z nas spodziewa się po samochodach z tego segmentu niezwykle potężnego silnika i błyskawicznego przyspieszenia, ale to, co znajdujemy w opisach osiągów obecnych pojazdów sportowych wydawało się być jeszcze niedawno nieosiągalne. Można to powiedzieć m. in. o wyniku 3,1 sekundy od zera do stu km/h oferowane przez MTM Audi S8 Talladega S. Osiągi współczesnych aut sportowych Kilka lat temu zachwycano się wynikiem poniżej 5 sekund, obecnie nie robi to na nikim specjalnego wrażenia. Podobnie z prędkością maksymalną. Fakt, że po drogach publicznych (a nie tylko na torach wyścigowych jak niegdyś) jeżdżą samochody zdolne rozwinąć prędkość do ponad 500 km/h może przyprawić o dreszcze, szczególnie jeśli ktoś zostanie wyprzedzony przez takie auto np. na autostradzie. A co z mocą silnika? Okolice 600 koni mechanicznych to wynik zbliżony do niewielkiego samolotu, a przecież mowa o samochodach. Osiągi współczesnych aut sportowych Choćby dla tego rodzaju wyników warto inwestować w segment samochodów sportowych.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...