Niemieckie auto ma tą przewagę nad japońskim konkurentem, że pomieści w razie potrzeby 7 osób. Opel Zafira kontra Mazda Premacy Co  prawda siedzenie w dodatkowym rzędzie siedzeń nie należy do przyjemności, lecz w razie konieczności i taka możliwość jest dobra. Mazda jest generalnie nieco ciaśniejsza w środku  i ma mniejszy bagażnik niż Opel. Plus dla Niemców.

Pochwalić należy wzorowe zabezpieczenie Opla przed korozją. Praktycznie nie widać żadnych problemów ze rdzą. Niestety, w przypadku japońskiego konkurenta nie jest już tak różowo. Rdzawe wykwity pojawiają się na całym nadwoziu. Opel Zafira kontra Mazda Premacy Szczególnie atakują takie miejsca jak dolne partie drzwi czy nadkola.

Tu jest remis. Jeśli szukamy diesla, w zasadzie żaden z konkurentów nie ma idealnej propozycji. Oplowskie motory DTI mają problemy z pompami wtryskowymi, które lubią popsuć się bez wcześniejszych objawów. Opel Zafira kontra Mazda Premacy Z kolei w silniku Mazdy uszkodzeniu mogą ulec czułe na jakość paliwa wtryskiwacze Denso, których naprawa bywa dość kosztowna.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. www.egkal.pl. Porównania wynajem dźwigów andrychów , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...