To samochód, który kochasz albo nienawidzisz. Opel Tigra Dwa skrajne uczucia, ale nie ulega wątpliwości, że Tigra to jeden z najbardziej atrakcyjnych cenowo sposobów na zakup auta o sportowych liniach. Kosztuje bowiem zaledwie tyle, co Corsa z tego samego rocznika.
Pierwsze Tigry mają już dziś prawie 20 lat i mniej lub bardziej bujną przeszłość wypadkową. Od początku to auto było oparte o małą Corsę, dzięki czemu jest bardzo tanie w eksploatacji. Dodatkowo, Tigrę bardzo upodobały sobie kobiety, a rzadko można zauważyć mężczyznę prowadzącego takie auto. Opel Tigra Dotyczy to obu generacji Tigry.
Warta uwagi jest szczególnie ta druga, bo większość przedstawicieli pierwszej generacji Tigry umarła już śmiercią naturalną. Drugie pokolenie Tigry jest dość urodziwe, choć masywny tył nie każdemu się spodoba. Tigra ma za to szereg ciekawych silników, jak 2.0 OPC. Najlepiej jednak kupić wersję 1.8 znaną z innych modeli Opla. Oprócz nadmiernej konsumpcji oleju, ten silnik nie sprawia praktycznie żadnych problemów. Opel Tigra Łatwo o części, bo występował też w Vectrze czy Astrze.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...