Niegdyś ciężko było znaleźć model Opla bez widocznych śladów rdzy. Opel rdzewieje Tak naprawdę dla wielu osób, które chciały kupić niemieckie auto, lecz samochody spod znaku VW czy Audi były za drogie, Opel stanowił świetną alternatywę. Jednak marka okryła się niesławą, ze względu na kiepską jakość blach. To napędzało kolejne błędne koło – Ople coraz bardziej traciły na wartości, gdyż nikt nie chciał jeździć samochodem z widocznymi śladami „rudej”.

Jak jest naprawdę? Cóż, o ile samochody Opla z lat 90 (czyli Astra I czy na przykład Vectra B), faktycznie miały kiepskie blachy. Opel rdzewieje Rdza była widoczna szczególnie w autach, które jeździły w Polsce, gdyż w naszym kraju sypie się na drogi mnóstwo soli, która oczywiście niszczy blachę.
Jednak niemiecki producent zdał sobie sprawę z problemu i modele po 2000 mają znacznie lepsze blachy. Dzięki temu, auta takie jak Opel Astra II czy nowsza Vectra C praktycznie nie mają rdzawych wykwitów na nadwoziu. Opel rdzewieje Oczywiście tyczy to się wyłącznie aut, jakie mają wciąż oryginalną blacharkę.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania autoautousa, rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...