Bazujące na trzeciej generacji popularnej miejskiej Corsy auto zaskakuje swoją wszechstronnością. Opel Meriva I choć z zewnątrz ten samochód nie wygląda na model specjalnie przestronny, to już pierwsze spotkanie z wnętrzem Merivy zdradza coś zupełnie innego.
Pokrewieństwo z Corsą nie oznacza na szczęście ciasnego wnętrza, w wręcz przeciwnie – w Merivie wygodnie zasiądzie cała rodzina. Wnętrze zostało zaprojektowane w sposób możliwie praktyczny – każde z siedzeń można dowolnie aranżować. Opel Meriva Innymi słowy, możemy mieć zarówno pięciosobowe auto, jak i dwuosobową “bagażówkę”. Wszystko zależy od naszej inwencji. Cieszy też bogate wyposażenie większości wersji.
Czy Opel Meriva to dobry wybór? Jak najbardziej, lecz warto pamiętać o tym, że nie każda wersja jest równie godna polecenia. Mechanicy i kierowcy są zgodni – najlepiej wybrać wariant po liftingu z manualną skrzynią biegów. Przy okazji modernizacji poprawiono wiele elementów, które wcześniej mogły sprawiać problemy. Celowo wspominamy o skrzyni biegów, bowiem “automat” w Merivie nie należy do zbytnio udanych – często ulega awariom, a na dodatek, koszmarnie powoli przełącza biegi. Opel Meriva Ewentualne naprawy skrzyni biegów niestety nie są tanie.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. dźwigi cieszyn. Porównania fleetcorp.pl , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...