Bez wątpienia jest to piękny samochód, ale został on zeszpecony przez amatorów tanich sportowych aut. Opel Calibra Dzisiaj, znalezienie Calibry bez żadnych przeróbek jest wyjątkowo trudne, a nawet jeśli się uda, to auto często jest ekstremalnie zajeżdżone.
Recepta na sukces? Oparcie konstrukcji auta na popularnym sedanie, Vectrze A, oraz nietuzinkowy design, który jak na początek lat 90 był po prostu zjawiskowy. Calibra miałą mnóstwo oryginalnych rozwiązań, jak bezramkowe szyby, które potem pojawiły się w bardzo wielu autach. Trzeba przyznać, że mimo wieku, Calibra potrafi przykuwać wzrok. Opel Calibra Dodatkowo, auto jest praktyczne – w środku usiądzie nawet 4 dorosłe osoby.
Co pod maską? W tej chwili warto szukać możliwie najmniej zajeżdżonego silnika. Nie jest to łatwe, szczególnie w przypadku jednostek V6. Ale jeśli się uda, to nie warto się zastanawiać. Samochód jest bardzo tani w eksploatacji, co umożliwia jego pokrewieństwo z popularnymi modelami Opla, a na dodatek potrafi zaskoczyć niejedno młodsze auto swoim doskonałym przyspieszeniem i prędkością maksymalną. Problemem może być rdza, ale można ją prosto zwalczyć, malując całe nadwozie tanim kosztem. Opel Calibra Cieszy też spory jak na auto tej klasy bagażnik.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...