Środek Focusa cechuje finezja. Opel Astra II 1.6 kontra Ford Focus I 1.6 Mimo upływu lat, kokpit Forda nadal może się podobać. Z kolei deska rozdzielcza Astry jest prosta aż do bólu. Jakość plastików nieco lepsza na korzyść Opla. Zdecydowanie więcej zmieścimy w bagażniku Astry, który ze względu na swój kształt jest po prostu bardziej ustawny. Ilość miejsca we wnętrzu obu aut jest porównywalna.

Wielki plus dla inżynierów Opla za dokładne zabezpieczenie nadwozia Astry przed korozją. Auto otrzymało pełny ocynk, dzięki czemu nie uświadczymy ani plamki rdzy. Opel Astra II 1.6 kontra Ford Focus I 1.6 Niestety, tego samego nie można powiedzieć o Focusie, którego nadwozie rdzewieje na potęgę.

Jednostka 1.6 Opla miewa problemy z podwyższonym zużyciem oleju. Za to świetnie nadaje się do zainstalowania instalacji LPG. Z kolei silnik Focusa nie będzie niestety tolerował gazu, bowiem to paliwo może spowodować szybkie wypalenie gniazd zaworowych w Fordzie. Opel Astra II 1.6 kontra Ford Focus I 1.6 Niestety, przy autach tak tanich możliwość instalacji LPG stanowi ogromny plus, przez co Ford traci punkty.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...