Wielu kierowców wychodzi z założenia, że przestrzeganie ograniczeń prędkości nie ma najmniejszego sensu. Ograniczenia prędkości są bez sensu Ostatecznie, po co ustanawiać dopuszczalną prędkość rzędu 70 km/h na drodze która ma dwa pasy ruchu w jedną stronę? Cóż, być może jest w tym trochę racji, niemniej jednak rządzący twardo stoją na swojej pozycji i nie zmieniają opinii.

Pamiętajmy, że polskie drogi są dość specyficzne. Wynika to z uwarunkowań geograficznych. W Polsce, jak w mało który kraju Unii Europejskiej, mnóstwo jest wsi. Drogi dwupasmowe często przebiegają przez tereny wiejskie, nikogo zatem nie dziwi widok traktora lub kombajnu na takiej arterii. Ograniczenia prędkości są bez sensu Często również bywa tak, choć to już coraz rzadszy przypadek, że na poboczu drogi dwupasmowej pojawiają się zwierzęta gospodarcze. Jeszcze całkiem niedawno nie było niczym niezwykłym zobaczenie tam na przykład stada krów.

Dodatkowo pamiętajmy o tym, że w naszym kraju egzekucja należności za przekroczenie prędkości działa bardzo dobrze. Ograniczenia prędkości są bez sensu W trosce o własny portfel nie warto zatem lekceważyć ograniczeń szybkości.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...