Co prawda zdecydowana większość Polaków może sobie pozwolić co najwyżej na auto używane, warto rozważyć i takie dylematy. Nowy czy używany

Przeciwnicy nowych aut wytykają im wysoką utratę wartości, która dopada właściciela tuż po przekroczeniu bramy salonu, jak również konieczność kosztownego serwisowania w autoryzowanej stacji obsługi. Z drugiej jednak strony, nic nie zastąpi rzeczy tak istotnej, jak świadomość, że auto jest kompletnie nowe, a co za tym idzie, przez najbliższe kilometry nie powinno raczej sprawiać problemów. Możemy zatem śmiało siadać za kierownicę i jechać przed siebie – choćby i do Portugalii!

Auta używane mają również oczywiście swoje zalety. Nowy czy używany Przede wszystkim, takie 3-letnie auto nie różni się zbyt wiele od „salonówki” w zakresie walorów użytkowych, jednak jest od niej wielokrotnie tańsze. Dodatkowo, auto po gwarancji możemy serwisować w dowolnym miejscu, nawet na naszym podwórku. Oprócz tego, możemy śmiało dokonywać przeróbek bez strachu o utratę gwarancji – jeśli mamy ochotę, możemy zamontować LPG, car audio, czy nawet podnieść moc silnika przez tak zwany chiptuning. Możliwości jest naprawdę wiele.

 

Co lepsze – nowy czy używany? Nowy czy używany Wszystko zależy od zasobności portfela jak i naszych potrzeb.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...