To popularne ostatnio w Internecie hasło stanowi formę ironii w kierunku handlarzy używanymi autami – owe osoby zachwalają w ten, mało wyszukany, sposób swój nieraz mocno leciwy towar.
Niemiec płakał jak sprzedawał? Jeśli chcemy kupić auto z Niemiec, czy z jakiegokolwiek kraju zachodniego, trzeba pamiętac o żelaznej zasadzie: okazje nie istnieją! Żaden mieszkaniec zachodniej Europy nie zdecyduje się na oddanie swojego auta za pół ceny tak długo, jak z samochodem jest wszystko w porządku pod względem mechanicznym. Niemiec płakał jak sprzedawał? Wyjątkami są sytuacje, gdy nadchodzą kosztowne awarie lub auto ma ogromny przebieg – w obu przypadkach, auto będzie wymagało poważnych inwestycji, niejednokrotnie przekraczających jego aktualną wartość.

Wszystko to sprowadza się do jednej zasady – dobre auta z Zachodu nigdy nie będą konkurencyjne cenowo. Pamiętajmy bowiem o tym, że ceny w Belgii czy Austrii są te same, a dochodzą też koszty sprowadzenia samochodu do Polski, które podbijają cenę. Niemiec płakał jak sprzedawał? Dlatego jeśli ktoś oferuje nam samochód „świeżo sprowadzony” w cenie niższej od średniej rynkowej, raczej zrezygnujmy z zakupu.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.

Polecamy
Jeśli chcesz kupić samochód, to trafiłeś idealnie. Na naszej stronie znajdiesz dokładne opisy modeli, a także poznasz ich parametry techniczne. . Porównania , rankingi , ale także testy i zdjęcia. Dobre zdjęcie to podstawa jeśli chcemy kupić używany, zwłaszcza przez Internet. . Nie skupiamy się tylko na samochodach ale także na poradach co kupić do samochodu Od momentu kiedy powstał portal mieliśmy z tyłu głowy fakt, że to użytkownik jest najważniejszy i treści mają być dla niego, a nie dla nas. Przesyłaj swoje uwagi, komentuj i twórzmy wspólną społeczność. http://www.autoabc.pl/pl/klimatyzacja-samochodowa-napełnianie-serwis-nabijanie-klimatyzacji-szczecin-autoabc.html
Jeśli trafiłeś na stronę to znaczy, że albo chcesz kupić samochód albo interesujesz się motoryzacją. Nasz portal jest poświęcony trendom motoryzacyjnym w Polsce jak i na świecie. Kupno auta to rzecz bardzo ważna, tyle czyta się na temat oszustów, w także ludzi którzy chcą wyłudzić pieniądze. Szczególnie dotyczy to problemów samochodów ściąganych z zagranicy Francji czy Niemiec. Ludzi kradną wyposażenie wnętrz, np. radio, nawigację a potem ją odsprzedają. Tak nie powinno być Właśnie dlatego chcemy zrobić ranking nie rzetelnych sprzedawców samochodów i komisów. Mamy nadzieję, ze przestraszą się oni takiego rankingu i będą bardziej rzetelni. Nie bez powodu sporo osób wybiera nowe, salonowe samochody. Jako, że używane samochody ciągle stanowią większość kupowanych aut jest stworzona specjalna kategoria tylko dla was. Zapraszamy, twórzcie ją razem z nami.
Sonda

Jaką markę samochodów preferujesz?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...